Manželka Leoše Mareše (39) zažívá nehezké léto. Moc se těšila, že by si sluneční paprsky mohla vychutnávat po boku nějakého hodného muže, ale je sama.

Manželství Leoše Mareše (39) a jeho Moniky (40) zkrachovalo. Leoš si užívá přízeň krásných žen, paní Monika se stará o dva malé kluky. A stále čeká, že se na ni usměje štěstí a ona přestane být smutná a zoufalá.

Tak krásná žena s tak plným dekoltem přeci musí někde ulovit dokonalého gentlemana, nebo ne?

Nebo je manželstvím tak poznamenána, že se nikdo fešné čtyřicátnice neujme? To jsou nepříjemné otázky, které se jinak řeší, když je vám 20, a jinak, když se nenápadně blíží padesátka.

Monika Marešová už zkoušela chlapa najít i pomocí deníku Blesk. Ten dokonce uveřejnil výzvu, že Monika potřebuje chlapa, kdo se jako přihlásí.

Nyní Monice pomáhá i největší česká fotobanka. Profimedia.cz na svém webu píše, že „Marešová na triko s ohromným dekoltem jistě naláká nějakého toho sponzora, aby mohla příště vybírat z nové kolekce“.

Takže je jasné, že Marešová potřebuje nejen krásného a milujícího partnera, ale také chlapa, který bude ochoten převzít část finančních závazků.

Připojujeme se k charitativní výzvě, kterou rozjel Blesk. Nemůžeme se dále koukat, jak se hodná maminka dvou krásných kluků trápí.

Pokud víte o někom, s kým by paní Monika byla šťastná, mohla si občas zajít na dobrou večeři anebo jet k moři, ozvěte se nám na adresu redakce@extra.cz.

Zpravodajství eXtra.cz najdete také na Twitteru!