Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ženatý Rytmus opět špiní Daru! Rok a půl po rozchodu prozradil DETAILY Z LOŽNICE

Zdroj: instagram
+ Dalších 94 fotografií
tajnosti
Po velmi dlouhém vztahu byl rozchod Dary Rolins (46) a Rytmuse (42) ožehavou záležitostí, kterou oba umělci dlouho propírali na sociálních sítích. Po velké bouři přišlo ticho a slovenský rapper se nedávno oženil s Jasminou Alagič (29), která mu zanedlouho porodí prvorozeného syna. I když teď Rytmus žije šťastným životem, neodpustil si další rýpnutí do Dary a prozradil detaily z jejich ložnice.

Ačkoliv rozchod Dary Rolins a Rytmuse proběhl už více než před rokem, zdá se, že kontroverzní rapper si zkrátka nedá pokoj. Vztah s oblíbenou zpěvačkou prý už považuje za uzavřenou kapitolu, i tak si ale občas neodpustí poznámku, která ji může hodně zabolet.

Když se Rytmus rozpovídal v rozhovoru pro server casprezeny.pluska.sk o svém vztahu s Jasminou Alagič, ve kterém je dle svých slov nesmírně šťastný, prozradil i ošklivé detaily z ložnice, kterou sdílel s Darou. „Poprvé v životě žiji se ženou a poprvé se vedle ní probouzím a vstávám, což jsem nikdy před tím nezažil. Před třemi roky pro mě byla kariéra na prvním místě, ale to už není. Teď mám ženu a brzy se nám narodí dítě, to je smysl mého života," řekl rapper.

Trvala snad krize ve vztahu déle, než si všichni mysleli? Dara a Rytmus spolu byli 7 let, když tedy Vrbovský prozradil, že před vztahem s Jasminou nikdy nezažil vstávání a probouzení vedle ženy, nehezky poukázal na fakt, že vztah s Rolins nebyl tak pohádkový, jak působil. Měli snad oddělené ložnice?

Související články

Další články