Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ženatý Ben Stiller: U Eiffelovky ho osahávala lesbička Cara Delevingne!

Ben Stiller a Cara Delevingne si dali romantické dostaveníčko. A kde jinde než v Paříži, kde modelka momentálně žije se svou snoubenkou. Jak je ale možné, že si šťastně ženatý herec nechal od lesbické modelky osahávat zadek? Celá tahle pikantní událost se děla v rámci natáčení filmu Zoolander 2, který bude od zítřka v kinech!

Ben Stiller jako legendární model Derek Zoolander pomáhá vyšetřovat sérii vražd nejkrásnějších lidí planety. Sexy vyšetřovatelka z Interpolu Penélope Cruz ho v rámci vyšetřování dostane zpět mezi návrhářskou smetánku a on tak z Ameriky vyráží do nejdůležitějších měst módy. Paříž je jasnou zastávkou. Právě v nejromantičtějším městě světa probíhají ty nejdůležitější přehlídky a Derek se může infiltrovat mezi další modely.

V rámci vyšetřování se setkává i Carou Delevingne. Ta odešla do modelkovského důchodu a snaží se prorazit jako herečka. V současné době je čerstvě zasnoubená a se svou přítelkyní St. Vincent bydlí právě v Paříži. Role v Zoolanderovi se neodmítá, a když navíc Cara viděla Bena v upnutých kalhotách, tak neodolala a pořádně mu osahala zadek.

Všechny tyhle peprné momenty budete moct vidět už od 18. 2. v kinech. Ten den bude totiž premiéra komedie Zoolander 2.

Související články

Další články