Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ženatého muže zabila vlastní erekce: Předávkoval se léky, aby se předvedl před milenkou!

Muž měl několikahodinovou erekci.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Bylo mu teprve 30 let, ale i tak si koupil hromadu prášků na podporu erekce. S milenkou se sešel v hotelovém pokoji a asi jí chtěl ukázat, jaký je chlapák. Těšil se na celonoční jízdu, ale čekala ho smrt. Přesně takový případ se stal v Nigérii, v Africe.

Samson měl tři děti a manželku, ale to mu nestačilo. Muž si našel milenku, kterou chtěl oslnit během noci plné vášně. Dopadlo to tragicky. Předávkoval se pilulkami Manpower na podporu erekce. Mají mít stejné účinky jako viagra.

„Měl velmi dlouhý sexuální styk a nemohl dosáhnout ejakulace. Několik hodin měl pak erekci a kvůli stresu z neustálé tvrdosti zemřel,“ řekli lékaři místnímu webu Punch.

„Prášky na něj měly velmi silný účinek, Předávkoval se, a navíc neměl s takovými přípravky dosud zkušenosti.“

Do toho se přidala nervozita, alkohol a konec byl tragický. Podle informací místních médií se rodina Samsona rozhodla pro zpopelnění. „Jestli je pořád ve stavu, v jakém zemřel, tak by víko rakve stejně nešlo dovřít,“ komentuje situaci jeden ze čtenářů pro odlehčení situace.

Související články

Další články