Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ženami milovaný Patrick Swayze (†57): Když umíral na rakovinu, manželka ho ještě týrala!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Příšerný osud
Srdce našich babiček a maminek pro Patricka Swayzeho (†57) planou až dodnes. Legendární dívčí idol, kterého proslavila role v kultovním Hříšném tanci, umíral v příšerných bolestech. Když ho decimovala rakovina a padl ke dnu, měla ho ještě manželka psychicky i fyzicky trýznit!

Byl jedním z nejobdivovanějších herců své doby. Patrick Swayze je dodnes vysněným milencem mnoha žen. Byl ženatý se spisovatelkou a tanečnicí Lisou Niemi (63), a tak si fanynky i v době, kdy byl ještě naživu, mohly nechat zajít chuť.

V posledních měsících života si procházel Swayze nepředstavitelným peklem. Jenže zákeřná rakovina slinivky nebyla to jediné, co ho ničilo. Manželství s Niemi sice navenek působilo pohádkově, ve skutečnosti však herec údajně trpěl jako zvíře.

Nemoc Patricka ničila, zhubl a zeslábl natolik, že nebyl schopen sám se o sebe postarat. A jeho Lisa ho prý začala týrat. Měla mu zakazovat chodit ven a zvát si domů návštěvy, nesměla za ním prý ani vlastní matka. Dokonce ho měla i mlátit.

„Bila ho a mnohokrát po jejich hádkách zůstaly zničené hotelové pokoje, auta i jejich dům. Bila ho, i když byl nemocný. Byl bezbranný, ale i kdyby byl zdravý, nikdy by na ni nevztáhl ruku,“ svěřil před časem zdroj blízký Swayzemu.

Kromě tyranie měla nastoupit i nevěra, Niemi prý Swayzeho podváděla s muži i ženami. „Lisa zdrhla, byla pryč několik hodin. Nikdo nevěděl, kde je a co dělá. Vykašlala se na něj. Kdyby ho v té době přišel navštívit bratr Donnie, našel by ho ležet ve výkalech a moči,“ dodal zdroj.

Přátelé prý Patrickovi několikrát radili, aby se s Lisou rozvedl, a dodnes ji vykreslují jako největší monstrum, co kdy žilo. Sama tanečnice ale všechna obvinění označila za sprosté lži.

Když Patrick Swayze 14. září 2009 ve věku 57 let zemřel, Lisa zůstala pět let sama. Nakonec se provdala za klenotníka Alberta DePrisca (63) a smutek ze ztráty milovaného manžela už vůbec nedává najevo.

Související články

Další články