Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Ženám se z něj podlamovala kolena: Slavný Belmondo má dnes problém udržet se na nohách

Belmondo byl snem mnoha žen.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
stáří
Francouzský legendární herec Jean Paul Belmondo (87) býval pro miliony žen po desítky let idolem. Při pohledu na herce, který se nebál sám vystřihnout kdejaký kaskadérský kousek, se mnoha fanynkám podlamovala kolena. Teď se bohužel karty obrátily a kolena se podlamují Belmondovi - a to doslova. Cesta na pohřeb slavného kamaráda znamenala pro herce utrpení... Už není téměř schopen pohybu bez pomoci druhých.

Francouzská legenda, které propůjčil český hlas Jiří Krampol, hodně zestárla. Není divu, v dubnu Belmondo oslavil úctyhodné 87. narozeniny. S pohybem má však herec velký problém. Krutou realitu mohla veřejnost a fanoušci spatřit na pohřbu scenáristy Guye Bedose (†85), kterému se slavný Belmondo přišel poklonit.

Lidé ho museli vynést

V kostele Saint-Germain-des-Prés v Paříži se na počest zesnulého scénáristy konala zádušní mše, které se zúčastnil i z části nemohoucí Belmondo. Pro toho se dva schody do katedrály staly nepřekonatelným problémem. Ze snímků je patrné, že bez pomoci druhých by do kostela ani nedošel.

Jean-Paul Belmondo má už zkrátka ty nejlepší roky za sebou. Od sedmdesátých let, kdy jeho hvězda zářila na vrcholu, už uběhlo hodně času a ze sex symbolu se stal nemohoucí stařík. I tak ale přes roušku na půl žerdi rozdával před katedrálou úsměvy na všechny strany a dokonce poskytoval rozhovory pro novináře.

Až na neposedná kolena se Belmondo se stářím vyrovnává statečně. Ještě aby ne, v mládí chtěl být boxerem a ve filmech za sebe nenechal vystupovat ani kaskadéry. Vlastnosti bojovníka mu naštěstí zůstaly dodnes.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy