Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena zveřejnila fotky jizev, které má z práce. Nenapadne vás, čím se živí!

To je tedy síla!
Zdroj: instagram
Na fotkách jsou brutální jizvy na zádech. Tyto fotografie prolítly internetem a lidé jen nevěřícně kroutí hlavou. Vypadá to, jako kdyby Grace Campbell prodělala nějakou nehodu. Opak je ale pravdou. Grace má jizvy z práce. Co jí tak znetvořilo záda?

Grace Campbell se na zádech vytvořily rudé jizvy. Fotky svých zad uveřejnila na internetu a lidé netuší, jak je to možné.

Campbell pracuje jako kadeřnice. Celé dny stráví na nohou bez odpočinku a její práce poškozuje svaly, které jí drží páteř. Aby si uvolnila svaly na zádech, navštívila Hiteshe Patela, který se zabývá léčením problémů se zády a masážemi. Sám Patel se přiznal, že za „zranění“ Grace Campbell může on.

Při dlouhodobém statickém postoji vzniká ve svalech kolem páteře stagnace krve, tzn. akumulování krve ve svalech, s následkem bolesti. Za pomoci techniky gua sha se tato krev během masáže uvolňuje a zanechává za sebou stopy.

Na fotkách můžete vidět, jak moc měla Grace Campbell poškozené svaly. Krev se jí vyplavovala téměř z celých zad. Pomocí těchto masáží dochází k úplnému roztáhnutí a uvolnění tlaků ve svalech, které nám chrání páteř.

Související články

Další články