Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Žena ztratila hned po svatbě pas a její muž musel odjet na líbánky sám. Přesto byla pořád po jeho boku!

Muž vymyslel vtipný způsob, aby byla jeho manželka pořád s ním.
+ Dalších 5 fotografií
Po každé svatbě se novomanželé těší na společné líbánky. Jenže indické dvojici Faizanovi Patelovi a jeho manželce Saně se to tak trochu nepovedlo. Žena ztratila hned po svatbě pas, a tak musel novomanžel odjet na líbánky sám. Svým způsobem byla ale jeho drahá polovička pořád po jeho boku. Jak to udělal?

Měla to být dvoutýdenní cesta do Itálie jenom pro ně dva. Jenže před odjezdem se to zkomplikovalo. Sana nikde nemohla najít svůj cestovní pas, a tak musel Faizan odletěl na líbánky sám.

Vzhledem k tomu, že se nemohl smířit s tím, že bude na fotografiích jenom on, vymyslel vtipný způsob, aby tam byla i jeho žena. Hlavu si s tím moc nelámal, prostě vystřihl její fotografii, nalepil ji na papír a bylo. „Takhle teď cestuju se svojí ženou,“ napsal pod první fotografie na sociální síť.

Vše mělo ještě ale úplně jiný dopad. Muž totiž na fotografii označil z legrace ministryni zahraničních věcí Sushmu Swaraj (64), která začala hned jednat. Novomanželku vyzvala, aby ji okamžitě kontaktovala. To Sana samozřejmě udělala. Její cestovní pas byl hotov rychlostí blesku a ona tak mohla odcestovat a užít si líbánky se svým milovaným.

Mohlo by vás zajímat

Další články