Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Žena zkolabovala v centru Brna: Jevila známky nevolnosti, má koronavirus

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
kolaps
Ve středu v podvečer došlo ke kolapsu mladé ženy v centru Brna. Žena z Blanenska je hospitalizovaná v izolaci ve Fakultní nemocnici Brno v Bohunicích a podle dostupných informací je už v dobré stavu. Přivolaní záchranáři měli podezření, že má koronavirus a na místo dorazili v ochranných oblecích. V současné době se hygienici snaží najít lidi, se kterými byla žena v kontaktu.

Žena z Blanenska ve věku přes třicet let zkolabovala ve středu v podvečer v centru Brna. Přivolaní záchranáři měli informaci, že žena vykazuje příznaky koronaviru a dorazili na místo v ochranných oblecích.

"Na místo byla vyslána speciální sanitka. Takzvaný biohazard tým. S ochrannými pomůckami ženu zdravotníci ošetřili a transportovali na infekční oddělení Fakultní nemocnice Brno," sdělila podle Deníku Rovnost mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová a dodala, že žena jevila známky nevolnosti.

Podle informací vedoucí protiepidemického odboru jihomoravské hygienické stanice Renaty Ciupek je žena, která se vrátila z Itálie, v dobrém stavu i přesto, že se u ní potvrdily pozitivní testy na koronavirus.

„Je izolovaná ve Fakultní nemocnici Brno v Bohunicích, už je v dobrém stavu," řekla. Hygienici v současné době zjišťují, se kterými lidmi byla žena v kontaktu.

Související články

Další články