Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Žena zjistila, že její přítel se oženil s jinou… Zrovna když rodila jeho dítě!

Byla by to idylka. Až na to, že ve svatebním je jiná než ta, která
porodila dítě.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Heather McGillion je skotská mladá žena, která si jela vydělat jako animátorka do Dominikánské republiky. Tam potkala místního krasavce Adonise. Už jeho jméno ji mělo varovat, ale žena se do něj bláznivě zamilovala. Společně prožili krásné chvilky a po roce vztahu Heather otěhotněla. Příběh měl ale hodně smutný konec.

Adonis nedostal vízum a Heather se vrátila zpátky na ostrovy porodit. A zatímco se ona válela v křečích na porodním sále, její Adonis si hodně rychle našel náhradu. O jeho sňatku s německou turistkou se Heather dozvěděla až díky kamarádce. Ta jí ukázala fotku, kde drží cizí ženu ve svatebním v náručí. V tu chvíli se novopečené mamince zhroutil svět.

Adonis se oženil v Dominikánské republice s Julií a ona tomu všemu jenom smutně přihlížela z monitoru. Na syna Diega zůstala úplně sama. „Když jsem otevřela zprávu od kamarádky a viděla tu fotku, cítila jsme se, jako by mě srazil autobus,“ přiznává smutná Heather. „Byla jsem pryč pouze několik týdnů. Není možné, aby se dal dohromady s cizí ženou za tak krátkou dobu a zorganizoval svatbu,“ dodává smutná Heather. Došlo jí totiž, že její milý Adonis ji podváděl už delší dobu.

Její sen o společném životě v Karibiku se rozpadl jako domeček z karet. Po prvotním šoku si dala věci dohromady a zjistila, že Julia, Adonisova manželka, je žena, kterou si na svůj FB přidal někdy v začátcích jejich vztahu. On sice tvrdí, že spolu nebyli v kontaktu, ale jak to vypadá, tak lhal.

Nakonec se Heather oklepala a i s malým Diegem do Dominikánské republiky vyrazila. Její maminka tam žije v důchodu, a navíc chtěla, aby její syn poznal svého otce.

Adonis se jí několikrát omlouval a brečel do telefonu, ale na rozvod se nechystá.

Související články

Další články