Sheryl byla závislá na sladkém a k snídani si tak dávala osm snídaňových sušenek, toasty s čokoládou a během dne pořád pojídala nějaké sladké věci. Její váha se tak vyšplhala až na 140 kilogramů.

Už se styděla tak moc, že se rozhodla se sebou něco udělat. Navíc měla dvě děti a nebyla pro ně dobrým vzorem. „Dříve jsem vůbec nejedla žádné ovoce ani zeleninu, jen čokoládu, koblihy a fast foody,“ řekla Sheryl. Změnila jídelníček, začala jíst zdravě a zbavila se všech sladkých jídel. K hubnutí samozřejmě patří i pohyb. Sheryl začala nejdříve chodit na procházky a později pořádně cvičila. Za tři roky se jí podařilo zhubnout 75 kilogramů.

Sheryl byla sice ráda, že zhubla, ale na břiše jí zůstala přebytečná kůže. Její tělo se jí pořád nelíbilo. Snažila se dělat každý den poctivě sedy, lehy a cvičit na břicho, ale kůže pořád visela. „Měla jsem mít radost z úspěchu, ale nějak jsem to necítila. Nechápala jsem to,“ řekla. Nakonec musela navštívit plastického chirurga, který jí pomohl se přebytečné kůže zbavit.