Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Žena zhubla 75 kilogramů, aby potkala lásku. Stačilo udělat jedinou věc!

Michelle zhubla kvůli lásce.
Zdroj: linkedin.com, Twitter
Byla závislá na jídle a nejvíce jí chutnal fast food. Toho byla schopná si dopřát i třikrát denně. Na váze jí nezáleželo, jídlo bylo jedinou její vášní. Toužila ale po lásce, kterou neměla. Chtěla mít vedle sebe prince na bílém koni, musela se ale naučit mít nejdříve ráda samu sebe. A tak se rozhodla zhubnout.

Michelle Pardo (26) byla závislá na jídle a ze všeho nejraději měla fast food. Její váha už se přibližovala k 135 kilogramům. Byla nešťastná v lásce a tak svůj žal zajídala. Fast foodem se cpala 3× denně a po nocích brečela do polštáře. „Nikdy jsem si neobjednala jenom jeden sendvič nebo hranolky. Vždy jsem musela mít aspoň tři kusy i s hranolky,“ ře­kla.

Touha po jídle byla silnější než ona. „Měla jsem nadváhu už jako malá holčička. Vždycky jsem se těšila domů, až zase budu moct jíst,“ řekla Michelle. „Pak jsem ale začala snít o tom, jak se setkám s princem na bílém koni. Toužila jsem po muži svých snů,“ vysvětluje. Místo do muže se ale zamilovala do jídla a šlo to s ní z kopce.

Když jí bylo 18 let, vážila 114 kilogramů. Svoje mohutné tělo zahalovala do volného oblečení. Schovávala se a sama sobě se nelíbila. „Moc jsem si přála, aby mě někdo miloval. Tak jsem brala každého, kdo o mě jen zavadil. Ale to vše mělo jen krátké trvání,“ řekla Michelle. Ve 23 letech vážila 140 kilogramů, selhal jí jeden vztah a ona upadla do depresí.

Pak přišla na to, že se do ní nikdo nezamiluje, dokud nebude milovat samu sebe. Chtěla muže svých snů a nechápala, proč má ve vztazích takové problémy. Tak se rozhodla, že začne hubnout. Šla na operaci, kde jí vzali část žaludku, ale poprvé v životě byla připravena na změnu.

Pak si najala fitness trenéra, měla přesný rozvrh cvičení a úplně změnila svůj jídelníček. V prvé řadě se vzdala jídla z fast foodu. Bylo to pro ni hodně těžké, ale touha po muži byla silnější.

Dva měsíce po operaci potkala Seana, stavebního inženýra, a hned se do něj zamilovala. „Sean mě podporoval v hubnutí a byl pořád po mém boku. Dokonce jsem šla i na plastiku břicha, aby mi odstranili povislou kůži,“ vysvětluje Michelle.

Její postava se úplně změnila, shodila 75 kilogramů a dostala se na velikost 34. Se Seanem to jeli oslavit do Paříže. Michelle opravdu potkala muže svých snů a pak si uvědomila, že všechny její vztahy krachly kvůli tomu, že ona sama se cítila špatně a neměla se ráda. Teď je z ní kočka, je zamilovaná až po uši a se Seanem se 26. dubna vzali.

Související články

Další články