Tiffany se zděsila každého pohledu do zrcadla a začalo jí vadit, jak vypadá. Dělalo jí problém sehnat si oblečení a styděla se za svoje tělo. Rozhodla se tedy, že s nadbytečnými kily pěkně zatočí. Do posilovny se jí ale nechtělo, a tak vymyslela jiný způsob, jak si vymodelovat svoje tělo.

Každý volný čas cvičila a začalo ji to bavit. Posilování se věnovala šestkrát týdně po dvou hodinách. A využila k tomu dost zvláštní věci z domácnosti. Jako cvičební pomůcky použila konzervy od fazolí a čisticí prostředky.

„Předtím jsem byla strašně unavená. Tím, že jsem špatně jedla, byla jsem pořád nemocná. Postupně jsem přešla na zdravou stravu, bylo to pro mě hodně těžké, ale když jsem viděla, jaké dělám pokroky, byla jsem neskutečně šťastná,“ usmívá se Tiffany. „Nechápu, že jsem byla tak tlustá, už taková nikdy být nemůžu,“ dodala.

Nakonec se z ní stala vysportovaná fitness trenérka. „Dnes už nic tučného nejím a ani na to nemám chuť,“ řekla. Ve svém životě ale udělala změn hned několik. Nejen že zhubla, ale rozvedla se s manželem, se kterým už si dlouho nerozuměla.

A nakonec si splnila svůj sen – vybudovala si vlastní posilovnu a začala se živit jako fitness trenérka. Hodně lidí ji podporuje a stala se jejich inspirací. Ona je teď šťastná a je ráda, že motivovala hodně lidí.