Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žena zažila šok: Roky v sobě nosila čtyřměsíční zkamenělé dítě!

K smrti vyděšená byla dvaapadesátiletá žena, která zjistila, že v sobě nosí čtyřměsíční zkamenělé dítě. Tvrdí, že jde o plod z přerušeného těhotenství před patnácti lety.

Když Indka před patnácti lety otěhotněla, její rodina to neschvalovala, a tak podstoupila interrupci. V průběhu času pak trpěla bolestmi a poslední tři roky často zvracela. Přišlo jí to zvláštní, vyhledala tedy specialistu. Lékař ji vyšetřil a ke svému zděšení zjistil, že v sobě má nedonošený plod. Ihned tedy provedl dvě hodiny trvající operaci a normálně vyvinuté čtyřměsíční zkamenělé dítě z matky vyňal.

Žena pochází z malé vesnice Maharashtra, blízko Nagpuru. Více k tomu řekl laparoskopický chirurg doktor Nilesh Junankar: „Měla léta střevní potíže, jelikož ji kamenná struktura nadmíru zatěžovala.“ Pacientka děkovala celé nemocnici, že ji osvobodili od letité bolesti.

Kamenné dítě se odborně nazývá termínem Lithopedion a je extrémně vzácné. Za posledních 400 let bylo hlášeno pouze 300 takových případů, uvádí DailyMail.

Související články

Další články