Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žena zaplatila tisíce dolarů, aby vypadala jako Melanie Trump. Jak to dopadlo?

Žena utratila tisíce dolarů, aby vypadala jako první dáma. Jak to dopadlo?
Zdroj: profimedia/twitter
+ Dalších 10 fotografií
Američanka Claudia Sierra utratila přes 50 000 dolarů, aby se mohla podobat současné ženě amerického prezidenta Melanii Trump.

Podstoupila abdominoplastiku, odsávání tuku, plastiku nosu, prsou a lifting stehen, aby mohla vypadat jako její idol. Dvaačtyřicetiletá matka dvou synů z amerického Texasu absolvovala během několika měsíců 8 procedur. Žena amerického prezidenta Donalda Trumpa je podle Claudie dokonalá a má plno skvělých rysů.

"Teď se cítím jako první dáma a jsme si velmi podobné. Každý ji shazuje, ale ona zůstává silnou ženou. A to právě chci, aby lidé viděli i na mně,“ řekla Sierra. Texasance operace pomohly nejen přiblížit se ideálu krásy, ale i s jinými estetickými problémy po prodělané rakovině a amputaci prsu či zlomenině nosu, kvůli domácímu násilí.

Americký chirurg Franklin Rose uvedl pro Miami Herald, že spousty žen za ním přicházejí, aby se podobaly buď Ivance Trump a poslední dobou chtějí vypadat i jako Melanie Trump. Nechali byste se také přeoperovat na svůj idol? A co říkáte na Claudii, je to povedená plastika?

Související články

Další články