Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Žena vzala svou kočku na PLASTICKOU OPERACI, nebyla prý dost krásná!

Zdroj: youtube
Kočičí plastika
Operace horních víček v dnešní době není nic neobvyklého, ale co když se takovéhle úpravy provádějí i na domácích mazlíčcích? Majitelka kočky schytala obrovskou kritiku poté, co vzala svou kočku na plastickou operaci, protože byla moc ošklivá.

Někteří lidé v Číně, kteří se narodí s jedním horním víčkem, věří, že mít tzv. double víčka je více sexy. Své o tom ví i nejmenovaná žena z Číny, která nechala podstoupit svoji kočku plastickou operaci víček, aby byla krásnější. Ve městě Nanking vzala svého mazlíčka na veterinu, kde investovala 1000 liber (30 000 Kč) do operace dvojitých horních víček.

Operace horních víček jsou v Číně velmi populární u lidí, ale nyní to trenduje i u zvířat. Tiskový mluvčí za hnutí PETA pro podporu zvířat v Asii promluvil pro web The Sun: „Zvíře není módní doplněk. Pokud potřebujete ořezat kočku, se kterou žijete, možná byste se žádnou žít neměli. Tohle je stejné, jako kdybyste nechali vaše dítě podstoupit plastiku – naprosto nepřijatelné.“

Majitelka uveřejnila fotku kočky na sociální síti a samozřejmě ji čekal nával negativních komentářů. Pár lidí se jí zastalo s tím, že pokud chce svého mazlíčka udělat více krásného, dělá správnou věc. Ale převážně se objevily komentáře jako „Jste sobecká!“, „Operace je totálně devastující pro psychiku zvířete!“ Kočičí maminka se nyní obhajuje slovy, že to dělala pro její zdraví, protože mazlík špatně viděl. Avšak její první slova jasně naznačovala, že to dělá jen pro krásu zvířete.

Související články

Další články