Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žena vypadla z letadla na tvrdý beton. Je v umělém spánku!

Neslýchaný případ se stal letecké společnosti SmartWings. V jejich případě rčení "negativní reklama, také reklama" určitě neplatí. Pasažérka z Izraele Dikla Abitbul (38) jim totiž vypadla z letadla, a to rovnou na ranvej. Kritický stav jí způsobil především dopad na tvrdý beton. Žena je nyní v umělém spánku.

Z výšky několika metrů vypadla žena na tvrdý beton z letadla známé letecké společnosti. Pasažérka z Izraele Dikla Abitbul je momentálně v kritickém stavu. Příčina pádu je stále neznámá. Je možné, že neštěstí způsobila panika, jelikož letadlo nouzově přistávalo v Budapešti, protože se na palubě objevil kouř. Jiní zase tvrdí, že za pád ženy může proud z turbín, co ji tlakem vyhodil ven. Dikla má zlomená žebra a prodělala operaci hlavy.

Matka dvou dětí (6 a 13) musela být uvedena do umělého spánku. To po dovolené s kolegy určitě neočekávala. „Nakoupila dětem dárečky, korálky, hračky. Byla nadšená. Volala domů a popisovala, jak zde padá sníh. Hrozně se na děti těšila a pak přijde taková katastrofa,“ řekla matka raněné dcery. Do Budapešti následně přijel rodinný lékař z Izraele, píše web ynetnews.com.

Související články

Další články