Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žena vypadala jako šarpej a teď je z ní sexy kočka. Tuhle proměnu nepochopíte!

Zdroj: twitter.com/facebook.com
+ Další 4 fotografie
Georgia Ailes (32) z Washingtonu měla celý život problémy s váhou. Byla obézní a vážila až 146 kilogramů! Diety jí nezabíraly a žena se trápila. Jednou si ale řekla dost a drasticky zhubla. Teď byste ji rozhodně nepoznali. Stala se z ní sexy kost!

Za Georgiou se teď otočí skoro každý chlap. Blondýnka je totiž pořádná kočka. Jenže dříve to tak rozhodně nebylo. S váhou bojovala celý život a vlivem hormonů se jí zpomalil metabolismus. V roce 2014 si řekla, že už s tím musí něco udělat. Když jí nezabírají žádné diety, musí to prostě vyřešit po svém

Rozhodla se jít na bypass žaludku. A ukázalo se, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Její život se jí totiž úplně změnil. Čtvrt roku po operaci dostávala do těla jenom protein a tekutou stravu a kila šla jako zázrakem dolů.

Později začala Georgia cvičit a změnila svoji životosprávu. To, čeho chtěla docílit celý život, se najednou stalo skutečností Za dva roky zhubla 18 velikostí! Všechno se zdálo jako sen, jenže to mělo jeden háček. Vzhledem k tomu, že žena zhubla opravdu hodně, zůstala jí na těle viset přebytečná kůže, kterou musela nechat odstranit.

Jenže to nebylo zadarmo. Musela si tedy našetřit na plastické operace. A nebyla to levná záležitost. To, aby vypadala tak jako teď, ji stálo skoro 3 miliony korun! Ale výsledek opravdu stojí za to! Georgia je spokojená a šťastná a peněz rozhodně nelituje Ještě aby ne, když vypadá jako modelka.

Další zajímavou proměnu jsme zveřejnili ZDE

Související články

Další články