Za Georgiou se teď otočí skoro každý chlap. Blondýnka je totiž pořádná kočka. Jenže dříve to tak rozhodně nebylo. S váhou bojovala celý život a vlivem hormonů se jí zpomalil metabolismus. V roce 2014 si řekla, že už s tím musí něco udělat. Když jí nezabírají žádné diety, musí to prostě vyřešit po svém.

Rozhodla se jít na bypass žaludku. A ukázalo se, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Její život se jí totiž úplně změnil. Čtvrt roku po operaci dostávala do těla jenom protein a tekutou stravu a kila šla jako zázrakem dolů.

Později začala Georgia cvičit a změnila svoji životosprávu. To, čeho chtěla docílit celý život, se najednou stalo skutečností. Za dva roky zhubla 18 velikostí! Všechno se zdálo jako sen, jenže to mělo jeden háček. Vzhledem k tomu, že žena zhubla opravdu hodně, zůstala jí na těle viset přebytečná kůže, kterou musela nechat odstranit.

Jenže to nebylo zadarmo. Musela si tedy našetřit na plastické operace. A nebyla to levná záležitost. To, aby vypadala tak jako teď, ji stálo skoro 3 miliony korun! Ale výsledek opravdu stojí za to! Georgia je spokojená a šťastná a peněz rozhodně nelituje. Ještě aby ne, když vypadá jako modelka.

Další zajímavou proměnu jsme zveřejnili ZDE.