Pro Leonu Daly těhotenství rozhodně nebyla procházka růžovým sadem. Trpěla silnými bolestmi a měla psychické problémy. Dokonce viděla mrtvé lidi. Nechápala, co se jí to děje, a myslela si, že se prostě dočista zbláznila. Vídala totiž mrtvé příbuzné a jednou dokonce i Ježíše!

Její stav se začal zhoršovat a lékaři si s Leonou nevěděli rady. Všichni se obávali nejhoršího. Nakonec upadla do kómatu a lékaři se báli, že došlo na nejhorší. Jenže žena se vzchopila, asi ji nakopla touha poznat svého nenarozeného syna. Z kómatu se probrala a porodila zdravého chlapečka.

Až po porodu ji doktoři mohli operovat a všichni byli v šoku. Žena měla totiž v těle něco, co vypadalo jako nádor a bylo velké jako tenisový míček. Lékaři si myslí, že šlo o nenarozené dvojče, mělo to totiž vyvinuté zuby a vlasy.

„Nádor“ jí odebrali a od té doby se její stav rapidně zlepšil a už nevídala svoje mrtvé příbuzné. "Když jsem se vzbudila a otevřela oči, začaly mě neuvěřitelně bolet, zvonilo mi nepříjemně v uších a viděla jsem věci, které neexistovaly,“ řekla deníku Mirror. Teď už je zase zdravá a šťastná a raduje se ze svého krásného zdravého syna.