Po lahodné večeři, která by však měla být lehká, vyprovoďte partnera do postele. Zavažte mu oči. Seběhněte do kuchyně pro potraviny, které si naservírujete přímo v jeho klíně… Doporučujeme kombinovat teplé a studené pochoutky. Čokoláda, zahřátý med nebo javorový sirup se budou lízat jedna radost. Dejte si však pozor na teplotu! Nechcete přece svého fešáka popálit a nemít ze sexu nic!

Co se týče studených dezertů, tady je to naprostá klasika. Co budete potřebovat?

- šlehačku nebo zmrzlinu (nejlépe vanilková)

- zástěru, kterou obléknete na holé tělo

- pořádnou dávku chtíče

- červenou rtěnku

Naservírujte si dobroty do mističek a pohárků. Šlehačku můžete ponechat ve spreji, je to víc sexy. Věci dejte na tác a odeberte se do postele. Oči vašeho milého nechte stále zavřené. Vrhněte se na jeho kalhoty a dopřejte mu orální sex.

Nejprve jen tak bez sladkostí a poté jej namažte podle chuti. Střídejte teplé se studeným, ať se pořádně nažhaví. Partner ať při tom hádá, na čem si právě pochutnáváte. Pokud vše uhodne, dostane odměnu. Nechte ho se podívat, co právě děláte… Úplně ho zabijete i tím, pokud budete mít na sobě pouze sexy zástěrku.

Nakonec si lačně utřete šlehačku ze rtů… Bude z vás naprosto paf a věřte, že nikdy už nebude chtít jiný dezert. I přesto, že děláte tak skvělou bábovku.