Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena v hidžábu v kampani na péči o vlasy? Na tom není nic divného, vzkazuje youtuberka

Amena Khan je jednou z tváří nové kampaně.
Zdroj: L'Oreal
Známá francouzská značka kosmetiky spustila novou kampaň na vlasové přípravky. Jednou z jejích tváří je i youtuberka Amena Khan, která je muslimka, a tak má i v reklamě na sobě hidžáb. Někteří lidé to pokládají za kuriózní, když jde o reklamu na péči o vlasy. Ale Khan kontruje tím, že o tom, jak o ně pečujeme, nevypovídá, jestli je ukazujeme, nebo ne.

Amena Khan je britská youtuberka, která září v nové reklamě francouzské značky kosmetiky L'Oreal. V kampani na vlasové přípravky má hidžáb, nad čímž se řada lidí pozastavuje. Vždyť jí nejsou vidět vlasy!

Jenomže Khan si nemyslí, že kdo vlasy neukazuje, ten o ně nepečuje. Často to podle ní je právě naopak. „Ať už vlasy ukazujete, anebo ne, nemá to žádný vliv na to, jak o ně pečujete,“ prohlásila v jednom ze svých nedávných videí.

„Proč někoho vůbec napadne, že ženy, které mají zahalené vlasy, se o ně nestarají. Šlo by to i obrátit a říct, že ty, které vlasy ukazují, se o ně starají jenom proto, aby je mohly ukazovat,“ řekla ještě Amena.

Dívka má přes půl milionu sledujících na Instagramu, což je jedním z důvodů, proč si ji firma do kampaně vybrala. Hvězdy sociálních sítí v poslední době dokáží daleko lépe zaujmout mladé publikum.

Související články

Další články