Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Žena trpí dvěma sty orgasmy za den! A další čtyři lidé s neuvěřitelnými zdravotními problémy v článku

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Orgasmus osmkrát za hodinu

Britka Sarah Carmen (24) prožívá v průměru 200 vyvrcholení za den. Trpí takzvaným syndromem permanentního sexuálního vzrušení, které je způsobeno překrvováním pohlavních orgánů. Pokud si myslíte, že je Sarah snem všech mužů, mýlíte se. „Chlapy to se mnou nebaví, nedá jim žádnou práci přivést mě k vrcholu,“ stěžuje si Carmen, se kterou se nedávno rozešel její chlapec. Pánové, kdo z vás z ní dokáže udělat frigidku?

Jíst a netloustnout? Dá se

Pan Perry (59) může jíst, co chce, a nikdy nepřibere. Nemoc se nazývá lipodystrofie a jde o poruchu metabolismu. Ten spaluje tuky daleko rychleji než metabolismus zdravý. Netřeba panu Perrymu závidět, tahle nemoc má dost nepříjemných vedlejších příznaků – bolesti kloubů, neurologické poruchy atd…

Pan Otužilý

Wim Hof (48) z Dánska má přezdívku Ledový muž. Plave pod ledem, na Mont Blanc vylezl v šortkách. Wimovo tělo prý necítí chlad. Lékaři si s tímhle klukem nevědí rady, ale tvrdí, že tak nízké teploty, ve kterých se Wim pohybuje skoro nahý, můžou být fatální pro všechny lidi bez výjimky.

Noční můra všech rodičů

Rhett Lamb je obyčejné tříleté dítě. Od ostatních batolat se liší jen tím, že jeho tělo vůbec nepotřebuje spánek. Rhett prostě nespí, je vzhůru 24 hodin denně. A jeho rodiče s ním. Jedná se o tzv. Chiariho malformaci, vrozený strukturální defekt mozečku.

Ne, vodu ne!

Devatenáctiletá Ashleigh Morris z Melbourne nemůže chodit plavat, nemůže se koupat ve vaně, dokonce si nemůže dát ani sprchu – je totiž alergická na vodu. Samotné vlhčení kůže jí způsobuje obrovské bolesti. Nemoci, která se dívce rozvinula až během puberty, se říká urticaria aquagenica – vzácný druh kopřivky.

Související články

Další články