Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena Tomáše Kluse mu vyznala lásku: Slibuje postelové hrátky, ale…?

Tamara Klusová vyznala lásku Tomáši Klusovi.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Tomáš Klus (32) má se ženou Tamarou (30) tři děti a rodinný život si náramně považují. Momentálně jsou na dovolené a aby to bylo pořádně hippie, bydlí všichni v karavanu. Pravda, tam by manželé soukromí jen těžko hledali, ale Tamara drží zpěváka v naději. Na Instagramu mu vyznala lásku a slibuje mu, že jednou si konečně užijí.

Svojí slabostí pro ženy se nikdy netajil zpěvák Tomáš Klus (32), který nalezl kotviště u své ženy Tamary. Ta mu porodila tři děti a společně si užívají rodinného života. Momentálně jsou všichni na dovolené a jelikož si ani jeden z nich nepotrpí na pětihvězdičkové hotely, stačí jim karavan.

Vzhledem k počtu ratolestí soukromí moc nemají, ale Tamara ví, jak udržet zpěvákovu pozornost. „Lásko. Až naše děti budou v pubertě a nebude je zajímat jezdit s rodiči na dovolenou, pojedeme světem v karavánku podobném tomuhle. Budeme spát, snídat oběd a dělat všechny ty věci, které teď dělat nejdou,“ píše na svém Instagramu. To je jasný příslib vášnivých nocí.

„Ale nám to nevadí, protože život po boku našich třech krakenků stejně nic nepředčí,“ pokračuje. „I když někdy máme chuť utéct hodně daleko a máme pocit, že nám praskne hlava, není krásnějšího života než života Tady a Teď,“ vyznává se ze svých citů Tamara.

Tihle dva se opravdu hledali, až se našli a i když jim to nevadí, chvilky jen pro sebe si jistě zaslouží.

Související články

Další články