Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Žena střelce z Orlanda: O masakru věděla a policii nic neřekla. Co jí hrozí?

Zdroj: facebook.com
Islamista Omar Mateen, který v neděli v gay klubu na Floridě postřílel 50 lidí, se se svým hrůzným plánem svěřil svojí manželce. Ta mu prý chtěla masakr rozmluvit, ale o celém možném činu neinformovala policii. Co jí teď hrozí?

Manželka Mateena Noor Salman (30) nejspíš o všech plánech svého manžela věděla. Jenže se neobtěžovala vše nahlásit na policii. Možná to brala jen jako výhrůžky a nenapadlo ji, že toho byl její manžel schopen. Úřady už svolaly federální velkou porotu, která by mohla ženu obvinit

Žena policii přiznala, že dokonce svého manžela jednou do klubu Pulse odvezla, protože si chtěl obhlédnout terén. Do klubu prý také velmi často chodil. Noor Salman s policií spolupracuje. Zatím se toho o ní moc neví, neznali ji prý ani sousedé Nikdo ani nevěděl, že útočník je vůbec ženatý. Podle známých ale prý neměla sklony k extremismu.

Vyšetřovatelé si myslí, že měl Mateen problémy se svojí sexuální orientací, proto se rozhodl zmasakrovat 50 lidí právě v gay klubu Jeho bývalá manželka na něj totiž práskla, že byl psychicky labilní a měl homosexuální tendence. Mateen se před útokem přihlásil k Islámskému státu.

Související články

Další články