Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žena šokuje: Syna Gustu mám se šimpanzem, poznali jsme se v zooparku

Žena šokuje: Syna Gustu mám se šimpanzem, poznali jsme se v zooparku
Zdroj: 20th Century Fox, Augusto Dembo
Osudy

Žena tvrdí, že porodila syna svému šimpanzímu příteli. Je něco takového možné? Vědcům se zatím lidsko-opičího mutanta vytvořit nepovedlo, což ale lidem v lásce k primátům nijak nebrání. Jeden muž v Indii se nedávno oženil se svou opicí.

Gustův táta je šimpanz

Na internetu se objevila neobvyklá zpráva. Informovala o Anitě Dembo z Angoly, která měla mít pohlavní styk s opicí. Z románku měl následně vzejít její syn, malý Gusta. Vztah se svým opičím přítelem nemohla žena pracující v zooparku už dál tutlat. Gustík totiž prostě nevypadal vůbec dobře a lidé si jeho nelidského vzezření rychle všimli.

Dnes dvanáctiletý Augusto Dembo dnes žije ve městě Luanda se strýcem a tetou z matčiny strany. Anita bohužel už zemřela, takže k celé mezidruhové lásce už nic neřekne.

"Sexuální vztahy mezi lidmi a šimpanzi tady nejsou ničím neobvyklým, ale toto bylo poprvé, kdy bylo oficiálně nahlášeno následné těhotenství," uvedl podle listu Gazeta National doktor António Mendes.

Pojal svou opici za ženu

"Hoax," dohadovali se jedni, zatímco další zprávu nadšeně sdíleli. Fotka chlapce se stala okamžitou senzací, experti ale pochybují, že je dítě skutečně výsledkem páření člověka s opicí. Z chlapce se každopádně stal miláček Angoly.Jeho maminka Anita s opičákem udržovala vztah mnoho let. Vytvořila si ho jakožto pracovnice zooparku, v němž byla zaměstnána od roku 1998.

Podle webu Science Focus určitě mohlo v minulosti existovat dlouhé období křížení mezi lidmi a opicemi, než se tyto genetické větve rozdělily na rody Homo (lidé) a Pan (šimpanzi). Může ale i dnes vzejít z románku s opičákem potomek? Vždyť třeba případy kříženců zeber a koní nebo různých šelem nejsou pro svět vědy žádnou novinkou. Odborníkům se ale nikdy žádného lidsko-opičího mutanta stvořit nepodařilo. Láska mezi lidmi a opicemi ovšem přesto kvete dál, jeden muž v Indii nedávno pojal svou opici za manželku.Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy