Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Žena si strčila do vaginy několik pijavic. Pak se stalo něco neskutečného!

Lékaři dali ženě do vaginy pijavice.
Zdroj: profimedia.cz
Nina Evans (50) z Londýna i přes to, že jí bylo 45 let, toužila po dítěti. Jenže jí lékaři v její děloze našli několik zhoubných nádorů, které jí znemožňovaly otěhotnění. Kdyby je vyoperovali, tak už děti nikdy mít nemůže. Ona ale dítě tak chtěla, že se vše rozhodla vyřešit po svém. Udělala něco, k čemu by nesebral odvahu každý.

Lékaři chtěli Nině nádory vyoperovat, ale to by pak znamenalo, že už nikdy nebude mít děti. Její touha po miminku ale byla tak silná, že se rozhodla poradit si po svém. Vrhla se na alternativní léčbu.

K tomu, co udělala, potřebovala opravdu velkou odvahu. Rozhodla se, že si pomůže pijavicemi a nechá si je dát do vaginy, aby ji vyléčily. „Bylo to podobné jako stěry při preventivní prohlídce. Doktor mi za pomoci plastového zrcátka vložil do vaginy tři pijavice, které se přisály na děložní čípek. Po půl hodině odpadly a některé byly tlustší než lahvička od laku na nehty,“ vysvětlila Nina.

Pijavice jí sály nádory a léčily ji, ale Nina to prý celé necítila. Nepříjemná byla jen manipulace s lékařským zrcátkem. Tuto metodu by ale nikdo neměl zkoušet bez domluvy s lékařem!

Nina ale ještě neměla vyhráno. Musela tyto procedury podstoupit několikrát, dokonce kvůli tomu jela i do Ruska. Nakonec s léčbou pokračovala sama, bez asistence lékařů, a pijavice dostala i domů. Pak si je tam obratně vkládala i sama.

A stal se zázrak. Za osm měsíců Nina otěhotněla a narodil se jí zdravý syn Noel. Ten už má teď pět let a je zdravý. Nikdo ani nedoufal, že by opravdu mohla mít dítě, ale podařilo se. „Už po prvním měsíci jsem měla mnohem víc energie, měla jsem lepší pleť a pijavice snížily průtok krve nádorů,“ řekla Nina. Díky tomu si i víc užívala sex, měla delší orgasmy a více mateřského mléka.

Související články

Další články