Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena si porodila vlastního vnuka. Splnila tak velké přání svojí nemocné dceři!

Matka porodila syna pro svoji dceru.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Takové gesto, které udělala matka pro svoji dceru, se jen tak nevidí. Jessica Jenkins (21) nemohla mít děti, protože v 18 letech onemocněla rakovinou. Když se to dozvěděla, byla to pro ni obrovská rána. Její matka jí ale nabídla, že jí dítě odnosí. A tak si porodila vlastního vnuka!

Když bylo Jessice Jenkins 18 let, lékaři jí diagnostikovali rakovinu děložního čípku. Zároveň jí oznámili, že už nikdy nebude mít děti. A to byla pro Jessiku zdrcující zpráva! Život bez dětí si ani v tom nejhorším snu neuměla představit.

„Moje zoufalství nepramenilo z toho, že jsem dostala rakovinu, tu můžete porazit. Opravdová beznaděj mě zasáhla ve chvíli, kdy mi řekli, že nebudu moct mít děti,“ řekla Jessica pro britský portál Daily Mirror.

Než podstoupila první část léčby, nechala si zmrazit 21 vajíček. „Lékaři byli skvělí. Běžně to trvá nejméně čtyři týdny, než si můžete nechat odebrat vajíčka, ale oni to zvládli za dva. Vzali mi je ráno, odpoledne jsem nastoupila radioterapii,“ řekla. Nehodlala se jen tak vzdát a se zákeřnou nemocí bojovala jako lev. Naštěstí vyhrála a rakovinu se jí podařilo porazit. O to víc si přála dítě a plánovala si svoji budoucnost, jen musela vymyslet, jak to udělá.

Když její matka viděla, jak trpí, rozhodla se, že svojí dceři splní její sen. Nabídla se, že jí odnosí miminko jako náhradní matka. A porodí si tak vlastního vnuka. Sice jí bylo už 45 let, porodila 3 vlastní děti a měla už několik let po menopauze, nemohla se ale dívat, jak její dcera trpí.

Lékaři nejdříve museli oplodnit vajíčko Jessiky spermatem jejího manžela a potom ho vložili do dělohy Julie. „Každá matka by to pro svou dceru udělala, ani chvíli jsem nad tím nemusela přemýšlet. Mohla jsem pro Jessiku udělat něco úžasného a nic mě nemohlo zastavit,“ řekla Julie Bradford.

Když se zjistilo, že je Julie těhotná, všichni byli štěstím bez sebe. Navíc se tak stalo přesně rok po tom, kdy lékaři řekli Jessice, že nebude moct mít děti. Jessica tak byla celou dobu těhotenství po boku svojí matka Julie, aby vše mohla prožívat s ní.

Jessica nechyběla ani u porodu svojí matky, aby hned spatřila svoje miminko. „Bylo hrozné vidět mámu tak trpět, cítila jsem se opravdu bezmocná. Byla ale úžasná, ta nejúžasnější máma na světě,“ řekla Jessica. Chlapeček byl krásný a zdravý a vážil přes tři kila. Jessica nemůže uvěřit tomu, že ještě nedávno umírala a teď je zdravá a bude trávit Vánoce se svým synem. Tahle pohádka má šťastný konec.

Související články

Další články