Pixee má za sebou už 17 plastických operací, kdy jí upravili poprsí, obličej a dokonce odstranili 6 žeber. Chtěla mít totiž vosí pas, aby vypadala jako kreslená postavička Jessica Rabbit. Ta totiž nemá skoro žádný pas, zato má obrovská prsa.

Teď má v pase jen 40 centimetrů a za všechny zákroky zatím zaplatila zhruba 3 miliony korun. „Vzali mi 6 žeber a jsem první světě, kdo má něco takového,“ řekla Pixee. „Pokud neubližuji svému tělu, proč bych nemohla pokračovat, je to můj sen,“ dodala žena, která se živila jako elektrikářka. Takže kolotoč plastik pro ni zřejmě ještě nekončí.

Sice si po všech operacích už není vůbec podobná, ale je šťastná. Kreslenou postavičku Jessiky Rabbit prý nade vše miluje a je ráda, že jí je podobná. „Pro mě je to kompliment a toho chci dosáhnout. Tato kreslená postava představuje ideál ženského těla,“ řekla Pixee, která chce mít útlý pas, velká prsa i zadek, velké oči a krásný obličej. Je ale otázkou, jestli si to stejné myslí i ostatní. Na tom jí ale, zdá se, nezáleží.

Žena se přestěhovala kvůli plastickým operacím ze Skandinávie do Severní Karolíny. Před operacemi měla míry 76–60–86, teď má 96–40–99. Stala se i hvězdou Instagramu, kde ji sleduje už 200 tisíc fanoušků a všichni ji obdivují.