S přírodou není radno si zahrávat. Tohle už ví Nicole Burnett (30), které se nelíbila její přírodní prsa, a proto se rozhodla zvětšit si je. Plastiku jí zpackali takovým způsobem, že následně implantáty museli vyjmout a její prsa pak vypadala jako ňadra nějaké staré ženy. Navíc každé mělo jinou velikost a do prsou se jí začala dostávat infekce.

Nicole byla nešťastná z malých prsou, tak se rozhodla podstoupit zvětšení. Ale protože v Anglii to bylo příliš drahé, rozhodla se, že si je nechá udělat v Turecku. Nemocnice se jí ozvala velice rychle, slibovala jí péči v luxusním pokoji, takže nikdo nepředpokládal žádný problém.

Až tři týdny po operaci, kdy všechno vypadalo skvěle, začaly Nicole trápit obrovské bolesti. „Pravé prso začalo růst, hrozně bolelo a jizva na levém se otevřela a zežloutla,“ prozradila nešťastnice. Lékaři jí následně museli oba implantáty vyndat. Prsa jsou teď povislá mnohem víc jak předtím. Navíc pracovnice call centra musela vzít další práci, aby všechny operace zaplatila.

„Moje prsa vypadají mnohem hůř než předtím. Hlavní ale je, že už jsou zdravá. Na další operaci nepůjdu,“ rezignovala Nicole.