Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žena si nacpala 100 tisíc do konečníku, skončila v nemocnici

Zdroj: profimedia.cz

Když jsme nedávno vydali článek o úchylném důchodci, kterému museli lékaři z penisu vytáhnout deseticentimetrovou kovovou vidličku, jedna z našich čtenářek to komentovala slovy "co si ty lidi nestrčí do penisů, análů a vagín, to je neskutečný". A měla naprostou pravdu.

Třiačtyřicetiletá Christie Black z Tennessee si ovšem do konečníku nenacpala žádný díl příboru, ale peníze. Konkrétně 5000 USD (cca 100 000 Kč) ve stodolarových bankovkách. I její motivace byla poněkud odlišná – nešlo jí o sexuální uspokojení, ale o to, aby tuto nemalou hotovost ukryla před svým přítelem, kterému ji odcizila.

Ve chvíli, kdy se stodolarovky pokusila dostat ven pomocí zubního kartáčku a kleští, však nastal problém. Nejenže se jí to nepodařilo, ale ještě navíc si způsobila velice bolestivá a nebezpečná zranění, která si vyžádala rychlý zásah záchranné služby.

Aby smůly nebylo málo, policie ji následně obvinila z krádeže a Christie tak s největší pravděpodobností skončí ve vězení.

"Paní Black se k činu přiznala. Jako důvod uvedla, že její přítel se ji chystal vyhodit z domova a ona neměla dostatek finančních prostředků na to, aby si mohla najít jiné bydlení. Při pokusu o odstranění peněz však začala silně krvácet a musela být převezena do místní nemocnice. Ruličky bankovek, které lékaři vyjmuli z jejího konečníku, byly zabaveny jako důkazní materiál," shrnul celý případ vyšetřující policista.

Související články

Další články