Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Žena si myslela, že má zácpu. Po lécích, které jí měly pomoci, se začalo dít něco hodně nečekaného

Charlotte porodila naprosto nečekaně.
Zdroj: twitter.com
Každý to známe. Občas máme nepříjemné bolesti a myslíme si, že máme třeba zácpu. Je to velmi vyčerpávající a u koho to přetrvává, navštíví lékaře. To stejné si myslela i Charlotte Bryant. Jenže lékaři se zmýlili. To, co se pak dělo, nemohl nikdo pochopit.

Charlotte Bryant (20) už několik dní bolela záda a měla nepříjemné nevolnosti. Snažila se jíst lehkou stravu a odpočívat. Jenže její bolesti nepominuly. Tak navštívila doktora, aby jí od problému pomohl. Ten jí řekl, že má silnou zácpu, a dal jí nějaké léky na uvolnění střev.

Charlotte šla domů a vzala si prášky podle předpisu. Najednou začala mít bolesti ještě větší a začalo se jí chtít strašně moc na záchod, doběhla tam na poslední chvíli. Jenže při její úlevě zjistila, že se jí nechtělo „na velkou“, ale že to něco leze odjinud, než by mělo. Charlotte začala rodit!

Během několika vteřin porodila chlapečka. Když ho uviděla, byla v naprostém šoku. O tom, že je těhotná 9 měsíců, neměla nejmenší tušení. Nepřišel na to ani žádný z lékařů, přestože zkoumali její břicho. Jak se to jenom mohlo stát?

„Seděla jsem na záchodě a cítila jsem opravdu něco podivného mezi nohama, bylo to jako lejno, akorát to vycházelo odjinud,“ řekla Charlotte. „Cítila jsem nutkání tlačit, a když jsem se podívala dolů, viděla jsem obličej. Bylo to naprosto neskutečné,“ vysvětlila.

Hned poslala fotku svého syna svému příteli Danieli Hughesovi a ten také nemohl pochopit, co se to vlastně stalo. Žena si okamžitě zavolala záchranku. Oba byli v pořádku.

„Když si přítel uvědomil, že je otcem, byl v úplném šoku,“ směje se Charllotte. Chlapečkovi dala jméno Joshua. Zabalila ho do deky a čekala na sanitku, která přijela do 10 minut. Joshuovi jsou teď tři týdny a rodiče z něj mají velkou radost.

Související články

Další články