Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Žena si fotila muslimku na pražském koupališti: Poté do ní začala kopat a škrtit ji!

V pražské Divoké Šárce vypukl konflikt.
Na koupališti v Divoké Šárce došlo během výletu pro děti ke rvačce. Jedna z návštěvnic si v areálu začala fotit ženu v šátku. Té to nebylo příjemné, a tak fotografku poprosila o smazání snímků. Ta se na ni však vrhla, začala do ní kopat a dokonce ji škrtila. Incident řešila policie, která obě ženy odvedla na stanici.

„Pořádali jsme výlet pro třináct dětí. Jedna z žen, která byla s námi jako vedoucí, nosí na hlavě šátek. Najednou k nám přišla cizí paní, která si nás začala fotit. Paní se šátkem k ní přišla a poprosila ji, aby fotky smazala. Na to konto jí fotící začala nadávat, kopat do ní a dokonce škrtit,“ popsala svědkyně Blesku. Případ řeší policie jako přestupek proti občanskému soužití. Žena se šátkem se poté připojila ke zbytku své skupiny, agresorka z areálu odešla.

„Paní v šátku se pouze bránila, bylo to fakt hrozné a nikdo z kolemjdoucích nepomohl, všichni pouze přihlíželi. Zavolala jsem tedy policii a snažila se uklidnit všechny plačící děti,“ popsala situaci kolegyně ženy se šátkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články