Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Žena si chtěla do vazby propašovat crack. Neuvěříte, kam si ho schovala a v čem!

Žena byla hodně vynalézavá. Bohužel jí to ale neprošlo.
Zdroj: Policie Fellsmere/twitter.com
Žena byla obviněna z pokusu o pašování cracku do vězení, který si schovala na hodně zajímavé místo. Odhalil to scanner při nástupu do vazby. Dala si ho do dýmky, kterou si zasunula do vaginy.

Tiffany Flores (23) byla zatčena za držení kokainu při silniční kontrole ve Fellsmere na Floridě. Když dorazila do vězení, tvrdila, že nemůže jít přes scanner, protože je těhotná.

Když jí ale těhotenský test vyšel negativně, musela scannerem projít. Všichni byli v šoku. V její vagině byl nalezen neznámý předmět. Měla tam zasunutou dýmku plnou cracku. Asi chtěla vazbu lépe přežít, tak neváhala a crack si vzala do vězení.

Když ji ve vazbě konfrontovali, vytáhla z oblasti prsou průhlednou válcovitou trubičku se spáleným koncem. Žena tvrdí, že patřila kamarádovi, který si ji u ní schoval, když je silniční hlídka zastavila. Policie našla malý sáček s kokainem venku u dveří spolujezdce.

Flores teď čeká na soud ve vazbě, samozřejmě už bez cracku, který jí byl okamžitě zabaven. Výše kauce je stanovena na skoro 300 tisíc korun.

Související články

Další články