Tině Malone, která je známá ze seriálu Shameless, se podařilo zhubnout o téměř tři čtvrtě metráku. Sice na sobě musela makat dlouhých 6 let, ale vyplatilo se! Teď byste ji zaručeně nepoznali.

Malone zhubla především díky bandáži žaludku. Tu podstoupila v roce 2010. Poté podstoupila různé procedury, které ji stály skoro 2 miliony korun. Nechala si udělat lifting obličeje, nová prsa i odstranit přebytečnou kůži z těla. Teď je z ní úplně jiný člověk. Její fanoušci tvrdí, že to hubnutí poněkud přehnala.

„Když jsem si minulý týden zkoušela šaty velikosti 34 a podívala se do zrcadla, nemohla jsem si pomoct a prostě jsem plakala. Byla jsem tak šťastná a v šoku. Nemohla jsem to potlačit,“ řekla Tina.

Ze sebe je tak nadšená, že si chce zase užívat se svým manželem, který je o 19 let mladší. Chtějí obnovit manželský slib z roku 2010, kdy se brali.

„Příští rok plánujeme obnovit naše sliby, ale po šatech se dívám už teď. Vždycky jsem chtěla být ta nejlepší nevěsta, tak jsem si myslela, proč to neudělat znovu? Příští rok mi bude 54, ale cítím se nejmladší, jak jsem se kdy cítila,“ uzavřela Tina.