Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žena se vzdala tučných hambáčů, aby šla příkladem svým dětem! Zajímá vás výsledek?

Zachovala se jako správná máma.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Eden Clemett je žena, která se nevzdala a rozhodla se zatočit se špeky. Ptáte se, co ji k tomu motivovalo? Odpověď je jednoduchá, byla to láska ke svým dětem a k jejich spokojenému životu. Zálibu v nezdravém jídle si totiž našly už i ony. Zajímá vás, jak vypadá Eden dnes?

To, jak se stravujete, má velký vliv i na to, jak se budou stravovat vaše děti. Své o tom ví šestadvacetiletá Eden Clemett, která měla s nadváhou dlouho velké potíže. Oblíbila si totiž stravování ve fast foodech a smažené i nezdravé jídlo se stalo její vášní. S vášní rostla i váha, a tak bylo na čase s tím něco udělat.

Jelikož si v nezdravém jídle nelibovala už jen Eden, ale i její děti, bylo na čase zachovat se zodpovědně a svůj životní styl přehodnotit. Skvělá máma začala jíst lépe a do jídelníčku zařazovala i zdravější potraviny. Na co si ovšem dávala pozor, bylo naprosté vynechání slazených nápojů a fast foodů. Díky tomu její váha spadla o 66 kg.

Související články

Další články