Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Žena se „vyžrala“ na 300 kilo a nemohla se hnout z gauče: Podívejte se, jak zhubla!

Amber Rachdi se vyloupla, co říkáte?
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Bylo jí teprve 23 let, když se "vyžrala" na děsivých 300 kilo. Amber Rachdi se nemohla pořádně pohnout z gauče, natož žít normální život, mít partnera nebo si užívat s kamarády. Její chodidla zcela zmizela pod nánosy tuku a ona se dostala do bodu morbidní obezity. Pak na sobě začala makat.

Amber Rachdi si uvědomila, že pokud bude pokračovat v tak nezdravém životním stylu, tak ji čeká leda tak umírání zaživa na obří posteli, ze které se nebude moci hnout. A tak začala svou situaci řešit. Nasadila tvrdou dietu a konzultovala svůj zdravotní stav s doktory.

Zhubla až do bodu, kdy přicházela v úvahu operace a ona si nechala provést bypass. Pak ještě více najela na zdravý životní styl a díky hubnutí už nemusela jenom držet diety, ale její klouby konečně zvládly sport a pohyb s ním spojený. Hned se hublo ještě lépe!

Amber se poprvé jako morbidně obézní objevila v pořadu televize TLC v roce 2015 a od té doby můžete její proměnu sledovat na jejím FB. Tam se snaží pomáhat lidem se stejnými problémy, jako měla ona, a motivovat je.

Amber má nyní kolem 100 kilo a konečně se cítí ve svém těle lépe. Založila si i Instagram, kde má pouze fotky po proměně. „Strávila jsem hodně času tím, že jsem se neměla ráda. Chci tady dokumentovat jenom momenty, kdy se cítím krásná,“ napsala.

A konečně si tak užívá různé účesy, líčení a také moderní oblečení, do kterého se konečně vejde.

Související články

Další články