Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena se pole dance nevzdala ani v 8. měsíci těhotenství. Výrazně se tak změnil její porod!

Ani v 8. měsíci těhotenství se nevzdala pole dance.
Zdroj: profimedia.cz
Zsuzsi Hussla z Kalifornie miluje pohyb a jejím velkým koníčkem je pole dance. A tak ji ani těhotenství nezabránilo v tom, aby se motala kolem tyče. Navíc jí tento pohyb hodně usnadnil její porod.

Zsuzsi Hussla z Kalifornie se nevzdala svého oblíbeného pole dance ani ve vysokém stupni těhotenství. V 8. měsíci se motala kolem tyče místo toho, aby se válela doma u televize. „Bylo to pro mě obtížnější než předtím. Přece jen jsem měla bříško, tak pro mě bylo těžší se vyhoupnout na tyč, ale zvládla jsem to a moc mě to bavilo. Neměla jsem v těhotenství žádné problémy, tak jsem se mohla hýbat. Lékař mi to nezakázal,“ řekla Zsuzsi.

Zároveň radí ženám, aby se hýbaly i během těhotenství a po něm a vyzkoušely také pole dance. „Je to skvělé. Mám díky němu svalnaté tělo. Cvičení je velmi efektivní, i když začátky jsou těžké,“ dodala. Když na internetu zveřejnila video a fotografie, jak cvičí na tyči, lidé se rozdělili na dva tábory. Někteří ji podporují a obdivují, že se i v 8. měsíci hýbe, jiní ji zase začali odsuzovat, že tak může ublížit dítěti.

„Hloupé a negativní komentáře plné vulgarismů vůbec nečtu. Zaměřuji se jen na ty pozitivní, kterých je více. Spousta lidí mě také odsuzuje, ale je to jejich názor. Já jsem spokojená, díky pole dance jsem měla opravdu hladký porod a rodila jsem rychle,“ uzavřela.

Související články

Další články