Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Žena se nechala předělat na muže. Toho teď oplodnila žena, která byla mužem

Zdroj: GoFundMe
spletitý osud
Cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné. Své o tom ví páreček z anglického Sussexu. Reuben Sharpe (39) se narodil jako žena a nechal se předělat na muže. Jeho životní láska Jay (28) se zase necítí ani jako muž, ani jako žena. A moc si přáli miminko. S tím jim pomohla žena, která se naopak narodila jako muž.

Reuben je transgender muž. Narodil se jako žena, ale vždy se cítil být mužem. Proto před dvanácti lety zahájil změnu pohlaví. Jenomže pak zatoužil po miminku a přestal si píchat testosteron.

Jenomže pak nastal další problém. Jeho životní láskou je Jay, který je genderqueer. To znamená, že se necítí ani jako žena, ani jako muž. Zplodit potomka vlastními silami nemohli. O nevšedním lidském příběhu informoval britský portál thesun.co.uk.

Šlechetnou zachránkyní se stala transgender žena, která se pro změnu narodila jako muž. Páru darovala sperma a potom už bylo na doktorech, aby odvedli svou práci.

A povedlo se! Před třemi měsíci se narodil zdravý Jamie (pohlaví si nechali pro sebe, tak uvidíme) a jeho nebo její rodiče jsou konečně šťastní!

Související články

Další články