Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Žena s velbloudem na hrudi si hledá manžela. Pokud máte pocit, že se vám líbí, mrkněte raději do fotogalerie!

Žena s velbloudem na hrudi si hledá manžela. Pokud máte pocit, že se vám líbí, mrkněte raději do fotogalerie!
Zdroj: facebook.com
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Kristy Love (36) z americké Atlanty na sebe poutá pozornost obrovským poprsím číslo devět. Nyní oznámila, že si najde manžela, který bude milovat ji, její prsa i její obří zadek. Tak přejeme hodně štěstí.

"Hledám pravou lásku. Někoho, kdo mě bude milovat. Nechci, aby moje prsíčka byla tak sama, hledám pro ně muže," uvedla Kristy v americké show Strange Love, kde jí s hledáním manžela pomáhají.

Nevíme tedy, koho představit jako první, zda prsa, nebo jejich majitelku. Takže ke kozičkám - dohromady váží 15 kilogramů a život s nimi není jednoduchý. Hlavně z takových balónů pořádně bolí záda.

Problémy dělají také v kuchyni. "Někdy mi během vaření spadnou do hrnce. Také se mi je už povedlo spálit o rozehřátou plotýnku," šokuje Kristy Love.

Výhodou je, že výstřih používá místo kabelky. Do záňadří se jí vejde parfém, klíče od auta i mobilní telefon.

Prsa se urvala ze řetězu už v osmi letech, kdy se najednou začala radikálně zvětšovat. Dlouho se za ně Kristy styděla, nyní je používá k výdělku.

Otevřela si speciální masážní salón, kde kozičky používá místo masážních válečků. Kdyby jí plastická chirurgie prsa zmenšila, přišla by o pracovní nástroj.

Kdo chce, aby ho patnáctikilové balóny trochu zadusily nebo přimáčkly ke gauči, musí si Kristy Love včas rezervovat. Na její prsa se stojí fronta a denně své majitelce vydělají až 1 300 dolarů.

Budoucí manžel to prý musí respektovat. Bude si muset zvyknout nejen na to, že doma bydlí s velbloudem, ale bude muset vzít i na vědomí, že tento měkký velbloud není jen pro něj.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy