Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena s rakovinou prsu dala na Facebook fotografii, která vám může zachránit život! Sdílí ji tisíce lidí!

Lisa již podstoupila operaci a měla by být v pořádku.
Zdroj: facebook.com
Lisa Royle (42) musela před dvěma dny podstoupit kvůli rakovině mastektomii (odebrání prsou), ale ještě předtím se vyfotila, aby snímkem varovala všechny před podceněním příznaků potencionálně smrtelné nemoci.

„Ok, nikdy jsem si nemyslela, že dám na Facebook fotku svých prsou, ale teď to udělám, než mi je uříznou. Tak tady to je… Tohle je vše, co jsem našla na svém prsu. Velmi nepatrný důlek, který se dá snadno přehlédnout. Prosím, kontrolujte svá prsa. Může vám to zachránit život,“ napsala Lisa na svůj profil a ke vzkazu připojila fotografii, kterou si můžete prohlédnout v galerii.

Na ní je jasně vidět, jak jednoduše si můžete znaků rakoviny nevšimnout.

Snímek se začal velmi rychle šířit a v tuhle chvíli má desítky tisíc lajků a sdílení.

Lisa má ve snaze o propagaci prevence naprostou podporu manžela Craiga Roylea, který ji veřejně označil za inspiraci a byl s ní i během operace.

„Už je na pokoji a daří se jí dobře. Je trochu grogy z morfinu, ale má dobrou náladu a už večer by měla být doma,“ informoval Craig na Facebooku ihned po zákroku a poděkoval všem za úžasnou podporu, které se manželce i jemu dostalo.

„Kvůli tomuhle se teď lidé budou soustředit i na ty nejmenší změny v jejich těle a každý z vás si zaslouží poděkování. Děkuju!“ napsal Craig a opět se dočkal bouřlivé odezvy.

Pomůže jeho snaha i vám? Lékaři radí navštívit specialistu i při té nejmenší změně ve vašem těle!

Související články

Další články