Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Žena s nejdokonalejší tváří na světě: Z krásy Belly Hadid až přechází zrak

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Americká modelka Bella Hadid (24) s uhrančivým pohledem je ženou s nejdokonalejší tváří na světě. Dokonalosti zlatého řezu se přiblížila na 94,35 %. „Její oči, obočí, nos, rty, brada, čelist a tvar hlavy se nejvíce přibližují k antické myšlence ideálu,“ uvádí Daily Mail.

Bella Hadid vyrůstala v Kalifornii. S rodinou žila deset let na ranči v Santa Barbaře. V dětství a dospívání se zajímala o jezdectví a snila o účasti na letních olympijských hrách v této disciplíně.

V roce 2014 se přestěhovala do New Yorku, kde se pustila do studia fotografie na Parsons School of Design. Školu nedokončila, protože zaznamenala úspěch jako modelka a nezbýval jí na ni čas.

Bella je jednou z nejžádanějších modelek současnosti. A není se čemu divit, z její krásy až přechází zrak. Chodí přehlídky Chanelu, Givenchy, Tommy Hilfigera a Marca Jacobse a je ambasadorkou luxusní kosmetiky Dior.

Bella má stejně úspěšnou starší sestru Gigi (25), která se nedávno stala maminkou. Bývalému zpěvákovi skupiny One Direction Zaynu Malikovi porodila nádhernou dceru.

Podívejte se do galerie na 10 top snímků krásné Belly.

Související články

Další články