Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Žena propašovala do vězení revolver: Nabitý si ho strčila mezi nohy

Žena propašovala do vězení revolver: Nabitý si ho strčila mezi nohy
Zdroj: Boone County Sheriff's Office
Kuriozitka

Do vězení se lidé pokouší propašovat cokoli. Amy Wilhite (39) se ale rozhodla posunout pomyslnou laťku vynalézavosti a za mříže namísto pilníku v bochníku chleba dostala rovnou střelnou zbraň. Tu si strčila do vagíny a světe, div se, prošlo to. Alespoň na chvíli.

V americké věznici Boone County zažili kuriózní případ, ze kterého se nejednomu bachaři orosilo čelo. Odsouzená Amy Wilhite (39) si do cely propašovala střelnou zbraň. Bez problémů prošla i vstupní prohlídkou. Nikdo totiž nemohl čekat, že si ukryje revolver přímo tam, kam slunce nesvítí, rovnou do vagíny!

Zbraň ráže 22 našla vězeňská ostraha pohozenou mezi jejími osobními věcmi. Stalo se tak až 2 týdny po tom, co už seděla za mřížemi. Revolver byl dlouhý asi 6 centimetrů a Amy si ho zabalila do plastového obalu. Policie se zděsila, když zjistila, že byl plně nabitý a vězenkyně z něj tak mohla v případě potřeby vystřelit až pětkrát.

Původně byla Američanka zatčena kvůli drogám, odsedět si měla 5 let. Nová situace jí ale vysloužila 10 let za mřížemi. Zbraň ve vagíně ale není ničím neobvyklým. Podobný případ se stal už v roce 2015, kdy byla jednadvacetiletá Dallas Archer zatčena za řízení bez papírů. Při prohlídce jí byl nalezen neznámý objekt v rozkroku, z něj se vyklubala střelná zbraň.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy