Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Žena prodala královskou tašku ze svatby prince a Meghan na eBay: Brutální částka vám vyrazí dech

Žena prodala královskou tašku ze svatby  prince a Meghan na eBay: Brutální částka vám vyrazí dech
Zdroj: profimedia / ebay
+ Dalších 21 fotografií
Prodat se v dnešní době dá téměř cokoliv. Tím se nejspíš řídila žena z Británie, která byla pozvaná na královskou veselku. Jen tři dny po velké události totiž střelila na aukčním portálu dárkovou taštičku, kterou dostala na svatbě. Na kolik si za tento suvenýr přišla?

Claire Oliver měla velké štěstí. Žena, která se v Anglii živí jako manažerka, byla jako jedna z mnoha lidí pozvána na královskou svatbu jako neoficiální host. Dárkovou taštičku dostala před kaplí sv. Jiří, kde se mohla kochat svatbou prince Harryho a Meghan Markle.

Plátěné tašky měly vytištěné iniciály královského páru a slibovaly kus historie z královské rodiny. Taška obsahovala dopis, velkou čokoládovou minci, odznak a i trochu vody.

Claire se radostně natáčela u kaple a na svoji sociální síť sdílela příspěvky ze soboty. Dokonce napsala, že je nesmírně šťastná, že může být u takové příležitosti. Hodinu poté však zveřejnila svoji dražbu na zmiňovanou tašku, kterou obdržela jako památeční dar.

Po několika minutách se aukce rozjela do obrovských výšin a mladá žena tašku prodala za neskutečnou cenu. V přepočtu přes 640 tisíci korunami si přilepšila na svém účtu. Na tento víkend rozhodně manažerka z Anglie jen tak nezapomene!

Související články

Další články