Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Žena přikázala kojící matce, aby odešla z parku: Ta chytla svůj prs a kritičku pěkně ztrestala!

Vyhazování z parku si kojící maminka nenechala líbit. (Ilustrační foto)
Zdroj: Instagram
Kojení na veřejnosti. Pro mnohé lidi už naprosto normální záležitost, pro jiné stále tabu. A přesně tyto opačné názory se sešly v jenom z londýnských parků v severozápadní části britské metropole. A konflikt měl až absurdní vyvrcholení.

Angličany teď baví hláška na facebookových stránkách parku, kde si z anonymního profilu stěžuje žena na chování maminky. „Tato zpráva je určena pro ženu, která si myslela, že je v pořádku kojit své dítě, zatímco v její blízkosti seděl můj manžel, kterého to rozptylovalo,“ píše kritička.

„Nemyslím si, že bylo vhodné, jak jste reagovala, když jsem vám řekla, abyste to dělala někde v soukromí.“ A co jí maminka udělala? To se podržte!

„Poslat mě do p*dele a pak namířit prsem a stříknout na mě mléko! Doufám, že je vám teď stydno!“

Desítky reakcí na sebe nenechaly čekat! Většina lidí je na straně maminky a fandí jí. Uražené ženě doporučují, ať si raději srovná do latě úchylného manžela, kterého vzrušuje kojení. „Na jejím místě bych udělala to samé,“ píše jedna z komentujících.

Tak snad se tyhle dvě dámy už nikdy nepotkají!

Související články

Další články