Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Žena poslala zoufalý vzkaz: Pomozte mi najít manžela, když jsem byla těhotná, vypařil se

deprese
Zdroj: profimedia.cz
hrůza

Ashley McGuire si procházela tím, co nechce zažít žádná žena. Manželka slavného kuchaře Charlese Whiterse zůstala ze dne na den na vše sama, a to i na péči o dvě děti. Jak uvedla na sociálních sítích, její drahá polovička zmizela v době, kdy čekala jejich druhé dítě. Tvrdí, že utekl do jiného státu, aby začal nový život. 

Ashley McGuire si prožila hotové peklo. Jak napsala na sociálních sítích, jejího manžela přestaly bavit rodičovské povinnosti a měl se ze dne na den vypařit jako pára nad hrncem. Ona tak zoufalá poslala vzkaz a chtěla vyzkoušet sílu sociálních sítí, aby svého manžela opět našla. Opustil ji v tu nejhorší možnou chvíli - když čekala jejich druhé dítě.

"Tohle je můj manžel Charles Withers. Je rád středem pozornosti, ale nejsem si jistá, jak moc se mu to bude líbit. Loni, když jsem čekala naše nejmladší dítě, se rozhodl, že být manželem a tátou už není životní styl, který by chtěl, a tak se vypařil. Zmizel beze stopy. Má jedno dítě, které neviděl víc než rok, a jedno, které neviděl nikdy. Odstěhoval se někam mimo stát a změnil si telefonní číslo," podělila se o svůj příběh na Facebooku, kde zcela šokovala celou veřejnost.

Charles měl sebrat všechny peníze a restauraci zavřít

Svého manžela chce vypátrat z prostého důvodu, a to aby se mohli rozvést a ona tak mohla navždy uzavřít tuto životní kapitolu. "Snažím se ho vypátrat, aby mi podepsal pár papírů a já mohla konečně uzavřít tuhle kapitolu a jít dál svým životem. Slyšela jsem, že si teď říká Charlie. Je to Brit a je okouzlující. Je to kuchař a nejspíš se nikdy nezmínil o tom, že by měl v Massachusetts manželku s dětmi," napsala. Od té doby, co zmizel, uplynul již neuvěřitelný rok.


Po Charlesovi se zcela slehla zem. Svou restauraci, kterou měl právě v Massachusetts a kde byl šéfkuchařem, prodal. Následně měl sebrat veškeré peníze a zmizet. Restaurace je na webu TripAdvisor označena jako trvale uzavřena a negativní recenze se jenom množí: "Dostal jsem od dcery dárkovou kartu a pak jsem zjistil, že je zavřeno. Okradli mě," zuří jeden z poškozených.

Ashley se díky síle sociálních sítí dozvěděla tolik informací, že doufá ve šťastný konec. "Lidi... Tohle je naprosto šílené. Říkala jsem si, že s ním možná někdo v mém okolí ještě udržuje kontakt, ale tohle jsem absolutně nečekala. Získala jsem víc než dost informací, abych ho našla," informovala o tom, jak pokročila. Díky síle internetu se Charlese podařilo vystopovat za pouhých 24 hodin.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy