Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Žena porodila holčičku: Za 3 měsíce přišel šok. Nebyla její! Miminko musela vrátit

Daphna Cardinal porodila miminko: Holčička ale nebyla její, musela ji vrátit
Zdroj: Profimedia
Osudy

Daphna Cadinal zažila noční můru každého rodiče. Po podstoupení umělého oplodnění se jí do těla dostaly cizí spermie i vajíčko. Otěhotněla tak s úplně cizím miminkem, které musela po porodu vrátit. Holčičku přitom Američanka ještě nějakou dobu vychovávala v domnění, že je její vlastní.

Porodila cizí dítě. Musela ho vrátit

Absolutně hrozný případ selhání lékařů se stal v americké Kalifornii. Před soudem tam stanula žena, jež porodila dítě, které ale nebylo její. Daphna Cardinal podstoupila umělé oplodnění. Asi tři měsíce po narození vytoužené holčičky ji ale klinika informovala, že jí dítě vlastně nepatří.

Miminko tak vystrašení rodiče museli "vrátit" jeho biologické mamince s tatínkem. V reprodukční klinice totiž došlo k záměně embryí. Spermie i vajíčko patřilo jinému páru, Daphna tedy miminko odnosila někomu zcela jinému. V tu chvíli ji trápila ještě jedna věc - kde je její skutečné dítě, o kterém se domnívala, že ho celou dobu vychovává?

Kde je ale její miminko?

Miminko se narodilo na konci září 2019 a rovněž se jednalo o holčičku. Obě děti si pak rodiče museli vyměnit koncem roku 2020. Zklamaná matka teď kliniku žaluje. Jako největší újmu vnímá fakt, že jí její vlastní dcera nerostla v bříšku, nestrávila s ní její první minuty, nikdy ji vlastně ani neporodila.

Pár má navíc ještě jednu dcerku, které teď musí vysvětlovat, že mladší sestra, která s nimi strávila praktický celý rok, vlastně není jejich a musí zpátky domů. Sama starší holčička se pak navíc začala bát, že je možná také nevlastní a že ji od maminky s tatínkem také vezmou.

Žena měla prý už během porodu pocit, že není něco v pořádku, a to proto, že porodila dítě tmavší pleti, než očekávala. O zprávě informoval server New York Post.

Související články

Další články