Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Žena porodila DVOJČATA: Každý z chlapečků má jiného BIOLOGICKÉHO OTCE!

STANE SE...
I takové věci se dějí! Žena v Číně porodila dvojčátka, na čemž by nebylo nic zvláštního, kdyby každé miminko nemělo jiného otce! Potvrdily to testy DNA, o které zažádal oficiální manžel novopečené maminky.

Podle jednoho z čínských deníků se oficiální otec dvojčátek nespokojil s tím, že mu jeden z chlapců není vůbec podobný. Proto zažádal o test DNA. Ten ukázal překvapivé zjištění. Jedno z dětí opravdu nebylo jeho biologický potomek!

Ředitel forenzního identifikačního centra Fujian Zhengtai vypověděl, že otec byl z výsledků testů dost šokován. Udeřil proto na svoji manželku, které se začal ptát, jak je to možné. Ta zpočátku vše tajila, po chvíli však přiznala, že měla poměr s jiným mužem a že to se stalo jenom jednou.

Manžel se k celé situaci postavil diplomaticky a řekl manželce, že dítě bude rád vychovávat, jenom ale svého biologického syna.

Dvojčata s různými otci jsou mimořádně vzácným jevem. Lékaři tvrdí, že aby k tomuto jevu došlo, musí mít žena pohlavní styk s různými muži během jednoho dne před nebo po ovulaci vajíček, která mají být oplodněna.

Mohlo by vás zajímat

Další články