Cara Kesling a její manžel o dramatickém porodu už vědí své. Cestu do bezpečí před hurikánem zkomplikoval náhlý porod ženy. Informoval o tom portál dailymail.co.uk.

Přes všechny komplikace stihl manžel dopravit svou manželku v pořádku do nemocnice v Miami, kde Cara na svět přivedla dceru. Dívenka dostala jméno Nayiri Storm, v překladu tedy Nayiri Bouře. Hurikán Irma nezadržitelně postupuje Floridou dál na sever.

Americká policie v neděli zveřejnila fotku malé holčičky, která se narodila krátce před tím, než oblast zasáhl hurikán, jehož vítr dosahuje rychlosti místy i 200 km v hodině. „Vítej na světě, Nayiri Storm! Jsme moc rádi, že tě naši strážníci mohli doprovodit na cestě z nemocnice do bezpečí hotelu,“ napsali na sociální síť.

Cara ale nebyla jedinou matkou, která začala rodit v tu nejhorší možnou chvíli. Další žena z Floridy využila linku první pomoci a sdělila, že začíná rodit. Záchranáři se k ní přes veškerou snahu nemohli dostat. Porod nakonec dopadl dobře poté, co lékař, porodní asistent a operátor provázeli přes konferenční hovor ženu celým porodem – od počátku až do přestřihnutí šňůry.