Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žena obětovala svůj život, aby její dítě přežilo. Miminko tak bude nadosmrti bez maminky

Žena si vybrala život svého dítěte.
Zdroj: profimedia.cz
Když byla Elena Furlan těhotná, ještě netušila, že ji to bude stát život. Během těhotenství jí totiž lékaři oznámili, že má rakovinu. Musela si vybrat. Buď ona, nebo dítě. Vybrala si svoje miminko.

Elena Furlan otěhotněla a jako každá žena se těšila na svoje první miminko. Jenže za pár měsíců přišla děsivá zpráva. Elena má rakovinu! Musela podstoupit chemoterapii, lékaři ji ale varovali, že pro plod by to mohlo mít fatální následky. Zničila by jí totiž i ty zdravé buňky a miminko by buď zemřelo, nebo bylo postižené. Maminka si musela tedy vybrat, buď ona, nebo její miminko.

K překvapení všech si nevybrala svůj život, ale život svého dítěte. Lékařům řekla, že chce raději zemřít, hlavně ať je její holčička zdravá. Chemoterapii tedy odmítla. Miminko v pořádku donosila a narodilo se opravdu zdravé.

Maminka bojovala až do poslední chvíle, snažila se být se svojí dcerou co nejvíce. Ale po 11 měsících od narození svůj boj se zákeřnou nemocí prohrála a zemřela. Holčička už tak svoji maminku nikdy neuvidí, ale do konce života jí bude děkovat, že jí dala život.

Související články

Další články