V únoru 2015 vážila Donnalouise Gragg (40) neuvěřitelných 131,5 kilogramu. Rozhodla se pro operaci a drastické hubnutí. Za 10 měsíců shodila neuvěřitelných 70 kilogramů.

„Je to velmi zdrcující, když vám lékař řekne, že nemůžete otěhotnět kvůli vaší váze,“ řekla Donnalouise. „Vždy, když jsem se pokoušela zhubnout, tak jsem pak váhu nabrala zpět. Byla jsem závislá na jídle a bylo to děsivé. Musela jsem s tím něco udělat,“ řekla.

30. března 2015 si Donnalouise nechala udělat žaludeční bypass. A to jí úplně změnilo život! „Bylo to nejlepší rozhodnutí mého života,“ řekla šťastně. Trochu už se snažila hubnout před operací, ale po operaci to šlo doslova samo. Samozřejmě že změnila svůj jídelníček a několik dní v týdnu tráví ve fitku. Dosáhla ale své vysněné postavy. Teď váží 60 kilogramů, a jak sama říká, je spokojená.

„Teď jsem mnohem šťastnější, miluju nakupování oblečení a užívám si chůzi po schodech. Cítím se úžasně,“ říká šťastná Donnalouise. Všechny svoje vzestupy a pády na svojí cestě za vysněnou postavu Donnalouise dokumentovala na YouTube. Tancuje v něm dokonce v jedné svojí nohavici starých džín. „Když se dívám na stará videa, jsem v šoku. Ani jsem netušila, že jsem byla tak obrovská,“ říká Donnalousie, která je teď zdravá, šťastná a hubená.